حامی اقتصادی

شرکت: هنر طبیعت سگال
زمینه فعالیت: تامین محصولات و نهاده های کشاورزی و دارویی
مهندس جعفری: مهندس جعفری
آشنایی با شرکت: شرکت هنر طبیعت سگال با هدف تامین محصولات کشاورزی از جمله انواع بذر چمن، بذر گیاهان و صیفی جات و خاک های زراعی و همچنین محصولات دارویی از قبیل داروهای طبیعی و مکمل های غذایی پا به عرصه ظهور نهاده است. این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده ضمن شناخت دقیق و کامل از نیازهای بازار داخلی و همچنین آگاهی از پیشرفت های علوم پزشکی و دارویی به برقراری ارتباط با برترین شرکت های تولید کننده این محصولات در سراسر دنیا پرداخته است و پس از مدت کوتاهی با سعی و تلاش مستمر موفق شده است با اخذ نمایندگی در جهت تامین نیازهای داخلی محصولاتی با کیفیت مرغوب را به کشور وارد نماید. شرکت هنر طبیعت سگال در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری شرکت North America Naturals در حال حاضر در کشور فعالیت دارد
همکاری با انجمن: با توجه به رویکرد دانشگاهی شرکت هنر طبیعت سگال و بهره مندی این شرکت از متخصصان و دانش آموختگان متخصص در حوزه فضای سبز، این شرکت دارای ارتباط متقابل با انجمن بوده و به ذعوت این انجمن در برنامه های مختلفی شرکت می نماید. به عنوان نمونه این شرکت به عنوان یکی از مدعوین اصلی نشست تخصصی مدیران عامل سازمان پارک ها و فضای سبز در حاشیه همایش شهر ایه آل کیش، حضور داشته است و نسبت به و معرفی محصولات و خدمات خود اقدام نمود که با استقبال چشمگیر مدیران این عرصه مواجه گردید.
وب سایت: www.nancanada.ir
پست الکترونیکی: info@tabiatsegal.ir
شماره تماس: 021-22655870
شماره فکس:
نشانی: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک -142

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانسو

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.