حامی معنوی

سازمان: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس
زمینه فعالیت: دستگاه خدمت رسان عمومی در زمینه توسعه و نگهداری فضای سبز و زیباسازی شهری
رئیس سازمان: مهندس مصطفی خادم
آشنایی با سازمان: سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري بندرعباس به طور رسمي فعاليت خود را از ابتداي سال 82 به عنوان يك نهاد وابسته به شهرداري اما مستقل از لحاظ مالي و اداري و حقوقي آغاز كرد. هدف از ايجاد سازمان توسعه ، نگهداري كمي و كيفي فضاي سبز شهربندرعباس مي باشد كه البته اين امر با الگو برداري از كلان شهرها و با اين ديد كه اين شهرها در اين فرآیند، موفق بوده اند انجام پذيرفت . در تاریخ 1396/03/20، با ابلاغ اساسنامه سازمان سیما، منظر . فضای سبز شهرداری بندرعباس، حیطه فعالیت های این سازمان افرایش یافت. درحال حاضر فضاي سبز شهر بندرعباس در حدود 205هكتار عمومي و 55هكتار خصوصي مي باشد.
همکاری با انجمن: سازمان سیما، محیط و فضای سبز شهرداری عباس، به عنوان اولین حامی حقوقی انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران همواره دارای تعامل شایسته با این انجمن بوده است .
وب سایت: smfazayesabz.bandarabbas.ir
پست الکترونیکی: [email protected]
شماره تماس: 076-33753418
شماره فکس: 33753419_076
نشانی: بندرعباس،بلوار شهید افروز شهابی پور، کوی آزادشهر، خیابان شهید تندگویان،کوچه هرمزگان

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانسو

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.