حامی معنوی

سازمان: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج
زمینه فعالیت: دستگاه خدمات رسان عمومی در حوزه سیما، منظر و فضای سبز در شهر کرج
مدیرعامل: جناب آقای مهندس عاقلی
آشنایی با سازمان: به منظور تمرکز مدیریت بهسازی فضاها و تبلیغات شهر و ساماندهی اغتشاش بصری و اجرای طرح های زیباسازی، سازمان زیباسازی شهرداری کرج با تصویب اساسنامه ای در اسفند ماه سال 1390 تأسیس شد و تحت نظر شهرداری کرج به صورت یکی از مجموعه های خدمات شهری فعالیت خود را آغازکرد. این سازمان متشکل از معاونتهای مختلفی چون اداری و مالی ، فنی و اجرائی و برنامه ریزی و توسعه بود که در ابتدای سال 1396 براساس قانون مصوب سازمان شهرداری ها با سازمان پارکها و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادغام و به سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج تبدیل شد.
همکاری با انجمن: سازمان سیما، منظر و فضای سبز در قالب کمپین ملی صنعت منظر ایران با انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران همکاری می نماید همچنین این سازمان در برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای مدیران سازمان و عموم مردم و نیز برگزاری نمایشگاه های تخصصی و نشست های علمی با انجمن دارای ارتباط و تعاملات فراوان است که از جمله می توان همکاری در میزبانی از آقای پروفسور لوددویگ و برگزاری نشست تخصصی در دانشکده کشاورزی کرج نام برد. با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج، دبیرخانه کمیته اقدامات حرفه ای انجمن به زودی در شهر کرج راه اندازی خواهد شد.
وب سایت: http://karaj.ir/portal/home/
پست الکترونیکی: [email protected]
شماره تماس: 32530202 026-32543776
شماره فکس: 026-32543777
نشانی: کرج-عظیمیه-ضلع شمال شرقی میدان استقلال-سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانسو

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.