حامی اقتصادی

شرکت: بسپار سازه آراد(دایاکس وود)
زمینه فعالیت: تولید پروفیل های کامپوزیت چوب-پلاستیک
مدیر عامل: دکتر مجید چهار محالی
آشنایی با شرکت: شرکت بسپار سازه آراد توسط جمعی از متخصصین این صنعت کار خود را آغاز نمود و هم اکنون به عنوان تنها تولیدکننده نسل جدید محصولات چوب پلاستیک با تکنولوژی لایه محافظ (Ultrashield Tech) ، بزرگترین سازنده قالب های چوب پلاستیک و بزرگترین تولیدکننده مواد اولیه این صنعت در بخش خصوصی فعال می باشد. شرکت مسلط به بازارچوب پلاستیک ایران با بیش از هزار مشتری در کسب و کارهای بزرگ ، متوسط و کوچک و 200 نفر سرمایه انسانی در بخش های تولید پروفیل، قالب سازی و تولید مواد اولیه می باشد. بسپار سازه آراد با به کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه سبد محصولات خود می کوشد دایره مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد. دانش و تجربه 14 ساله این شرکت(1396-1382) در زمینه تولید محصولات چوب پلاستیک و کامپوزیت های چوبی دیگر مسیر پیشرفت شرکت را هموار کرده است. در سالهای اخیر بسپار سازه توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه خدمات وکیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده است و معتقد است هرچه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل نگاه شود، شرکت به واقعیت بازار نزدیک تر می شود.
همکاری با انجمن: دارنده گواهینامه کیفیت فنی از انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران حامی حقوقی انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران
وب سایت: http://dayaxwood.com
پست الکترونیکی: info@dayaxwood.com
شماره تماس: 02188092825
شماره فکس: 02188092825
نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان 38،کوچه یاس، پلاک 1، واحد 6

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری رایانش آتیه

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.