حامی اقتصادی

شرکت: تدبیر شهر البرز
زمینه فعالیت: برنامه ریزی شهری ، شهر هوشمند
مدیر عامل: آقای دکتر کیومرث شریفی
آشنایی با شرکت: شركت «تدبیر شهر البرز» در سال 1385 با هدف ارایه خدمات برنامه ریزی شهری و مشاوره در زمینه تدوین سند برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی شهرداری ها، و به منظور کمک به تصميم¬سازي مناسب شهرداران، اعضای شورای اسلامی شهرها و مديران شهری، فعاليت خود را آغاز نمود. شرکت تدبیرگران در طول 11 سال فعاليت خود، به صورت تخصصی و حرفه ای، تدوین سند برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی بیش از 50 شهرداری در 15 استان کشور را، بر اساس چارچوب و سرفصل ابلاغ شده توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، با موفقیت انجام داده است. در سال¬ هاي اخير با توسعه فرهنگ بهره¬ گيري از خدمات مشاوره¬ اي و پژوهشي در حوزه مدیریت شهری، و ضرورت همراهي مشاورين توانمند براي ارايه ايده¬ هاي نو و بهره¬ جويي از فرصت¬ها و مقابله با تهديدها، زمينه مناسبي جهت فعاليت گسترده و نظام مند در زمینه تدوین سند برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی شهرداری ها ايجاد شده است. از اين رو و با توجه به اهميت رشد و توسعه پايدار شهرداری ها، تدبیر شهر البرز تمرکز اصلي خود را با توجه به مزيت ¬هاي رقابتي موجود در شرکت از جمله سوابق گسترده کاری در شهرداری های مختلف کشور و وجود نیروی انسانی متخصص، بر پاسخ ¬گويي به نيازهاي مشاوره‌اي و تحقيقاتي شهرداران، اعضای شورای اسلامی شهر و مديران شهری، در زمینه تدوین سند برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی شهرداری ها ، با توجه به سرفصل و چارچوب ارایه شده توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار داده است.
همکاری با انجمن: دارنده گواهینامه کیفیت فنی خدمات از انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران، حامی حقوقی انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران
وب سایت: www.tadbirshahr.com
پست الکترونیکی: info@taddbirshahr.com
شماره تماس: 02186082089
شماره فکس: 02186082089
نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان امینی، پلاک 3، واحد 3

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانسو

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.