برگزاری اولین همایش ملی راهبردهای توسعه فضای سبز در شهرهای حاشیه کویر با همکاری انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران ، 3 و 4 خرداد 1402، شهر قم

  • یکشنبه 20 فروردین 1402
    دسته : عمومی
    549

موقعیت جغرافیایی شهرهای حاشیه کویر ایران و شرایط محیطی و اقلیمی حاکم بر آن نیازمند نگاهی خاص به مسئله فضای سبزمی باشد. همچنین نتایج تحقیقات علمی در سال های اخیر نشان می دهد که با هم اندیشی و بهره گیری از جدیدترین یافته های علمی دانشگاه ها و مراکز معنبر علمی و پزوهشی  ایجاد فضای سبز پایدار حتی در مناطق خشک و نیمه خشک امری دور از دسترسی نیست. در همین راستا سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با همکاری انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران و  نیز مراکز مختلف علمی-تحقیقاتی کشور، در نظر دارد اولین همایش ملی راهبردای توسعه فضای سبزدر شهرهای حاشیه کویرکشور را در تاریخ 3 و 4 خرداد ماه سال جاری با هدف و محورهای کاربردی برگزار نماید.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به نشانی https://greenspace.areeo.ac.ir مراجعه فرمایید.

 

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن متخصصان فضای سبز و منظر ایران می باشد

طراحی وب سایت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانسو

جهت هدایت به پروفایل کاربری چند لحظه صبر کنید. نام کاربری و یا کلمه عبور نامعتبر میباشد. شما در سایت طلافست ثبت نام نموده اید ولی هنوز کلمه کاربری خود را تایید ننموده اید،لطفا جهت تایید کلمه کاربری به پست الکترونیک خود مراجعه و آن را تایید نمایید.